Destek ve Sipariş
0 546 414 85 05
9lu bitki çayı tanıtım
9lu bitki çayı 1 tanıtım
valide sultan 9lu bitki çayı tanıtım
nicotea çayı tanıtım
sarımsak çayı tanıtım
yeşil kahve tanıtım
lcarnitine çayı tanıtım
Goji berry çayı tanıtım
bitki cayi tanitimlari
cay fiyatlari
Zayıflama Çayı > Zayıflama Çayları > Sarımsak Çayı

Sarımsak Çayı

garlic-tea-zayiflama-cayi

Sarımsak çayı tamamen doğal bir çaydır. Zencefil, sarımsak, bal ve limonla hazırlanan bu çay çok iyi bağırsakları çalıştırmasının dışında iyi bir yağ yakıcı bir formüldür.
İki bardak su kaynatılarak, parmak ucu kadar 4-5 parça zencefil eklenip, 6 dakika kaynatılır. 2 büyük diş sarımsak da rendelenerek eklenip kaynatılır. Ilıdıktan sonra yarım tatlı kaşığı limon suyu eklenerek çay tamamlanır. İstenirse limon suyu içmeden önce katılabilir. Bal ile tatlandırılabilir. Günde iki sefer istenilirse sabah öğle istenilirse sabah akşam içilebilir.

sarimsak-cayiSarımsak çayı sindirime, bağırsak çalıştırmaya ve yağ yakımına yardımcı olmaktadır. Devamlılık önemlidir düzenli kullanılan yöntemlerin başarı oranı her zaman daha yüksek olmuştur.
Diyetlerde ilk olarak kişi kendisine inanmalı, kendini motive etmelidir. Hazır olduğuna inanmalıdır. Yapmış olmak için diyet yapılmamalıdır.

Dünyada ünlü olan manken Angelina Jolienin da sadece birkaç haftada 11 kilo vermesini sağlayan bu sarımsak çayı herkesin uygulayabileceği formüldür. Bu çay ne çok açken ne de çok tokken içilir. İdeal kiloya ulaşılana kadar içilmeye devam edilir. Tabiki çayı düzenli kullanırken kilo verebilmek için bazı durumlara da dikkat etmek gerekir.

Ana ve ara öğünlere, bol su tüketimine, kızartmalardan uzak kalmaya, hayvansal proteinleri öğle vakti tüketmeye, çorba tüketimine özen göstermeye, haftada 2 sefer bakliyat tüketimine ve yemeklerin yanında bol salata tüketmeye özen gösterilmelidir.

hemen_siparis


Sen de Yorumla!

ayrac ust
sarımsak çayı yeşil kahve 9 bitki form çayı mate çayı lcarnitine çayı biz arayalim
9 bitki cay icerigi
ayrac